Wyposażenie na ferie

Posted on 30/08/2017 11:02am

Od zawsze słyszymy, że ruch to zdrowie. I z całą pewnością należy się z tym zgodzić. Zimą, gdy dni są krótkie, a wieczory ciągną się w nieskończoność, dobrze jest wybrać się na zimowe ferie. Oczywiście w ruchu i z należycie spakowaną torbą podróżną. W kwestii zimowej odzieży, najpewniej jest postawić na wygodę i ciepło. Najważniejsze to nie zapomnieć o ciepłych skarpetach. Ważne są też płaskie szwy w bieliźnie z wełny lub poliestru, które pomagają uniknąć nieprzyjemnych otarć czy odparzeń.

zima
Author: Garry Szulewski
Source: http://www.flickr.com
Następnie sweter, polar lub bluza. Kurtki muszą ”oddychać” oraz odprowadzać wilgoć na zewnątrz. Pamiętajmy o czapkach, z racji iż to przez głowę tracimy aż 30-40% ciepła! Buty muszą być nieprzemakalne – zwłaszcza dziecięce. Wartą wyróżnienia, jest firma Demar - główny, rodzimy producent obuwia. Wystarczy wysłuchać stanowiska mam, by zrozumieć, że suma 200-300 złotych niestety nie gwarantuje, że dziecku będzie ciepło w stopy.

Buty dziecięce Demar to pewność komfortu za niską cenę. Są ciepłe, lekkie i największa zima im nie straszna. Podeszwa jest elastyczna, toteż dziecko może się swobodnie poruszać podczas zimowych zabaw. Zimowe wyjazdy przeważnie są związane z wizytą na basenach termalnych czy aquaparkach - ceneo.pl/Kapielowki/p:4F.htm. Nie zapomnijmy więc włożyć do walizki stroje do pływania. Ponownie okazuje się, iż rodzimi producenci, tacy jak firma 4f mogą mieć powody do dumy. Ich spodenki kąpielowe 4f oraz kostiumy (stworzone do częstego stosowania w wodach chlorowanych) są odpowiedzią na nudną i monotonną modę basenową.Chrońmy oczy! Szkodliwość promieniowania UV zdarza się być zdecydowanie większa niż w wakacyjnych miesiącach. Okulary przeciwsłoneczne męskie potrzebne są więc cały rok, niezależenie czy jest to lipcowy spacer czy wizyta na górskim stoku. Taki wypad to wielka radość dla dzieci ale też sposobność, by zademonstrować im na jakiej zasadzie działają finanse osobiste. Warto przeznaczyć kieszonkowe dla naszej latorośli. Bilonówka, czy saszetka na sznurku pozwoli zapanować nad ”środkami pieniężnymi”. Takie oraz inne gadżety, bez wątpienia sprawdzają się właśnie na wycieczkach - okulary przeciwsłoneczne męskie. A ich stosowanie cieszy zarówno dzieci jak i rodziców.

Tags: ruch, podeszwa, sweter, bluza