Moje podróże

Kilka powodów dla jakich warto odwiedzić miasto Katowice

Posted on 18/08/2017 7:40am
kamienice w Katowicach
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Są rejony na mapie naszego kraju, które po wielu latach przestoju zaczynają rosnąć w siłę bardzo dynamicznie, stając się interesującym miejscem do codziennego funkcjonowania i spędzania wolnego czasu. Jednym z takich miejsc jest z całą pewnością Górny Śląsk a zwłaszcza Katowice.
Read more >>

Czy interesuje nas wigilia w górach tanio?

Posted on 17/10/2017 7:21am
wigilia w górach tanio; agroturystyka orawka
Source: czarmed.pl
Jeśli pragniemy spędzić nadchodzące święta i okres Nowego Roku w górach, to powinniśmy się już zacząć rozglądać za odpowiednimi propozycjami. Jeżeli się postaramy, to możemy znaleźć coś ciekawego i niecodziennego, co jednocześnie nie będzie kosztować aż tak dużo.


Czy zaznaczymy, że wigilia w górach tanio ma szansę być zaoferowana? dużo więcej szczegółów tutaj.Warto myśleć o tym, czy w tym roku na święta gdzieś nie wyjechać, wypocząć oraz uniknąć tych wszystkich organizacji.
Read more >>

Co ma szansę nam zaproponować sklep dla myśliwych?

Posted on 04/12/2017 1:19pm
Łódź
Author: Pablo
Source: http://www.flickr.com
Gdy lubimy udawać się na polowania, to musimy posiadać świadomość, że jesteśmy do nich właściwie przygotowani. Dlatego właśnie trzeba sprawdzić, co ma szansę nam się przydać, oraz co cały czas musimy posiadać przy sobie, tak żeby okazać się być bezpiecznym podczas takiego polowania.


sklep dla myśliwych posiada dla na wiele ciekawych ofert koniecznie sprawdź tutaj Trzeba wiedzieć, że można się zaopatrzyć w przeróżnego rodzaju, niezbędne rzeczy na polowanie.
Read more >>

Czy egzotyczna wycieczka zawsze powinna być kosztowna i czy warto jest własnoręcznie zaplanować wyjazd?

Posted on 18/08/2017 7:40am
malediwy
Author: Saïda Hächler
Source: http://www.flickr.com
Większość Polaków wręcz nie może doczekać się najbliższych wakacji, jako że jest to dla nich szansa odpoczynku oraz oderwania się od zwyczajnych kłopotów. Biura podróży posiadają we własnej ofercie faktycznie dość różnorodny wybór wszelkiego rodzaju wycieczek, w opłacalnych cenach. Dotychczas dużym zainteresowaniem cieszyły się takie kierunki wyjazdowe, jak Egipt, Grecja bądź Chorwacja oraz Bułgaria.
Read more >>

Rejs po Morzu Śródziemnym

Posted on 18/08/2017 7:40am
rejsy firmowe
Source: www.orlicatravel.pl
Oferujemy Państwu 7-dniowe rejsy firmowe wspaniałym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wycieczek – profesjonalny przewodnik.
Read more >>

Loty do Szkocji radują się coraz większym powodzeniem

Posted on 18/08/2017 7:40am
wyspa
Author: RolandStuehmer
Source: http://www.flickr.com
Znacznie więcej jeździmy, chcemy jak najwięcej zobaczyć, a zapoznawanie kolejnych kultur nie spowoduje już takich kłopotów jak dawniej. Przez to nie może nas dziwić, że różnorakiego typu przewoźnicy zrobią wszystko co w ich sile, abyśmy mieli szansę spełniać swoje marzenia za ich pośrednictwem.
Czy wiemy kto oferuje nam loty Polska Holandia?
Read more >>

Na czym polegają zielone szkoły w Bieszczadach?

Posted on 22/12/2017 7:24am
piękny widok w górach
Author: Péter Molnár
Source: http://www.flickr.com
Nadzwyczaj popularne ostatnio są tzw. zielone szkoły dla dzieci i młodzieży szkolnej. Urządza się je z reguły w niezwykle urokliwych miejscowościach. Są to popularne kurorty morskie, ośrodki wypoczynkowe w górach, ale też mniej znane, acz równie interesujące miejscowości. Dzieciaczki w sposób aktywny wypoczywają na łonie natury, w pobliżu drzew, również nad wodą. Niejednokrotnie wyjazd w ramach zielonych szkół jest wyłączną szansą wypoczynku dla ucznia poza jego miejscowością.
Read more >>

Zaplanowałeś wyjazd w góry? Sprawdź, co musisz ze sobą zabrać!

Posted on 18/08/2017 7:40am
regulator temperatury
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Chodzenie po górach bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych sportów jakie można sobie wyobrazić. Jeżeli Ty także złapałeś bakcyla wspinaczki wysokogórskiej i już teraz zaplanowałeś jakąś większą wycieczkę w góry, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z naszym tekstem - dowiesz się z niego, które sprzęty będą Ci potrzebne w wysokich górach, a które możesz spokojnie pozostawić w domu.
Read more >>

Myślisz o egzotycznych wyprawach? Odwiedź biuro podróży i zobacz, co dla ciebie zaplanowano

Posted on 13/10/2017 7:21am
Tajlandia wycieczki - Relaksmisja
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Któż z nas nie myśli o cudownym wypoczynku oraz ucieczce od denerwującej, męczącej, a czasem wprost nudnej codzienności? Wakacje stają się okresem, gdy w końcu możemy porządnie się zrelaksować i zakosztować przyjemności, na jakie w ciągu roku nie ma czasu. Nic dziwnego, że chcemy, aby okazał się to czas wyjątkowy, spędzony w pięknej scenerii i nie mniej znakomitej atmosferze. Bogata oferta biur turystycznych powoduje, że dziś każdy może wybrać wczasy optymalne dla siebie i dopasować je do modelu spędzania czasu, jaki preferuje.
Read more >>

Jakie atrakcje pienin na nas czekają?

Posted on 05/06/2015 12:43pm
Bieszczady
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Im więcej będzie atrakcji tym lepiej

Niejednokrotnie chcemy, żeby nasze wyjazdy były niezapomniane, tak żebyśmy mogli powrócić ze wspaniałymi pamiątkami, które będą nam umilały zimowe wieczory i będą sprawiały, że będziemy mieli o czym opowiadać znajomym.
Read more >>

Interesujące propozycje wycieczek dla wczasowiczów przebywających w Krakowie

Posted on 02/12/2017 8:16am
Mieszkańcy Krakowa nie mogą narzekać na brak ciekawych ofert turystycznych, czego dowodem jest aktywność okolicznych biur podróży. Powodzeniem cieszą się chociażby wycieczki objazdowe, jakie są niezwykle atrakcyjne również dla wczasowiczów. Należy zaciekawić się najnowszymi propozycjami, stawiając na wyjątkowo atrakcyjne oferty – również, jeżeli chodzi o określone koszty.
Read more >>

Wypoczynek wakacyjny – który kierunek wybrać oraz jak zaplanować rzeczywiście udaną wycieczkę?

Posted on 18/08/2017 7:40am
Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Wielu Polaków niecierpliwie oczekuje na wakacje, które dziś coraz częściej są organizowane nie tylko latem, ponieważ zróżnicowany wachlarz wyjazdów zagranicznych sprawia, że można wyjechać do gorących krajów nawet gdy w Polsce akurat panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wakacyjnego wskazane jest dziś wybrać?
Read more >>
1 2 3 4 5