Szukasz noclegu w Karkonoszach?

Posted on 04/09/2017 8:39pm

Karkonosze to najwyższe pasmo górskie Sudetów. Głównym pasmem górskim przebiega granica polsko-czeska. Najwyższym szczytem jest Śnieżka.Charakterystycznym elementem karkonoskiego krajobrazu są urokliwe formy skalne, zwane tu skałkami. Karkonosze, mimo niewielkiej wysokości, mają wyraźnie ukształtowane piętra roślinne. Choć szata roślinna Karkonoszy została na przestrzeni wieków znacznie przekształcona przez aktywność człowieka, należy do najbardziej bujnych i najcenniejszych w całych Sudetach. Oprócz atrakcyjnych widoków Karkonosze znane są z wód leczniczych oraz kurortów uzdrowiskowych. Rejony te co roku odwiedzane są przez wielu turystów. W Karkonoszach znaleźć można zatem wiele hoteli.

góry
Author: Tim Tijink
Source: http://www.flickr.com
hotel (http://poznan.hotelepark.pl/) w Karkonoszach budowane są w góralskim stylu, co zachwyca turystów. Najwięcej hoteli znajduje się w Szklarskiej Porębie. hotel (http://poznan.hotelepark.pl/konferencje/sale-konferencyjne) w Szklarskiej Porębie został doskonale wkomponowany w malowniczą dolinkę, z trzech stron otoczony jest lasem.Od początkowych chwil ma się wrażenie spokoju, co gwarantuje idealny odpoczynek, w tej pięknej, górskiej miejscowości.Bliskość szlaków turystycznych umożliwia latem piesze wędrówki górskimi szlakami, a w zimie pobliskie stoki narciarskie zachęcają do jazdy na nartach.W kompleksie hotelowym znajdują się: bar, restauracje, dobrze wyposażona sala konferencyjna, basen z jacuzzi, sauna, piłkarzyki, wypożyczalnia nart i snowboardu, stok posiadający dwa wyciągi, szkółka narciarska jak i monitorowany, zamykany parking. Hotel (http://www.bossanova.pl/) proponuje luksusowe, wygodne pokoje jedno- i dwu- osobowe jak i ekskluzywne apartamenty i studia. Pokoje są również przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Myślą przewodnią hotelu jest podjąć klienta jak najlepiej się da, dlatego personel hotelowy dokłada wszelkich starań, by klienci czuli się komfortowo.pokój w hotelu
Author: mararie
Source: http://www.flickr.com
Kompleks Hotelowy ma do dyspozycji ponad czterdziestoma miejscami. Wszystkie pokoje posiadają TV-SAT, radio, telefon oraz dostęp do internetu oraz WC.
Większość pokoi posiada balkoniki lub tarasy z cudownymi widokami.
Hotel to znakomite miejsce dla organizacji konferencji, pobytu grup zorganizowanych jak i wypoczynku rodzinnego. Hotel w Szklarskiej Porębie jest gotowy na realizację pojedynczych potrzeb Klientów.
Hotel ma do dyspozycji wielofunkcyjne sale oraz profesjonalną salą konferencyjną, co umożliwia zorganizowanie imprez oraz najbardziej stylowych sympozjów i konferencji na ponad 120 Osób.

Tags: las, Internet, WiFi, pokoje, basen, Sudety