kupowanie w Łodzi

Posted on 08/09/2017 12:00pm

Spojenie hipermarketu z butikami, jakie posiadają własne filie w każdym centrum handlowym to perfekcyjny sposób na zakupy w Łodzi. Łódź to gród z największym w Polsce skwerem w granicach miasta, również z jednym z największych w Polsce centrum handlowym Manufaktura. Łódź słynie też z ulicy Piotrkowskiej i szkoły filmowej.

Łódzka Manufaktura to miasto samo w sobie. Środkowe miejsce zajmuje rynek, gdzie odbywają się różnorodnego rodzaju przedsięwzięcia i koncerty. Niezwykle atrakcyjnym pomysłem jest to, że latem fragment owej powierzchni zajmuje piaszczysta plaża, zaś zimą można korzystać z lodowiska. Manufaktura cieszy się najdłuższą fontanną w Europie. Piękny pejzaż podświetlonej wody, poruszającej się w takcie muzyki, to rewelacyjny widok. Odpowiednim podejściem jest rozlokowanie w centrach handlowych placów zabaw dla najmłodszych, by rodzice mogli bez trudu poczynić potrzebne zakupy.
galeria handlowa
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Zakupy w Łodzi można robić w kilkuset sklepach zlokalizowanych w jednym regionie. W przebyciu tak rozległych tras pomagają konsumentom wyjątkowe pojazdy. Manufaktura to nie tylko centrum zakupowe, to dodatkowo centrum zabawy i rekreacji. Kino z 15 salami, kręgielnia, pretensjonalna ściana wspinaczkowa o różnym szczeblu trudności, fitness klub i skate park. Przy sposobności zakupów jest możliwość także skorzystać z kompleksu kulturalnego. W Manufakturze odnajduje się ok. 260 sklepów, w tym ceneolokalnie.pl. Poza tym 2 hipermarkety, część usługowa, która pochłania 12 000 m² przestrzeni biurowych, w tym bank. W zestaw całokształtu trafia także czterogwiazdkowy hotel z 200. pokojami. Reorganizacja dawnej fabryki została tak skonstruowana, żeby częściowo ocalić byłą aurę tego miejsca. Dominują tu stare, pofabryczne budynki z czerwonej, nieotynkowanej cegły, jakie pozostały jednak kompletnie przebudowane wewnątrz.Robiąc zakupy w Łodzi, koniecznie należy pospacerować ulicą Piotrkowską. Jest to miejsce zgromadzeń miejscowej populacji. Mimo iż współczesna Manufaktura ciągnie tłumy kupujących, to liczne sklepy, chociażby z akcesoriami i przyuliczne ogródki z piwem, jak i pobliskie dyskoteki, ciągle cieszą się ogromną sławą.

Tags: manufaktura, centrum handlowe, hipermarkety, zakupy w Łodzi, Łódzka Manufaktura, zakupy w Łodzi