Informacja turystyczna Jacka

Przeczytaj i zapytaj Jacka, on wskaże Ci drogę

Wyjątowe propozycje wakacji na wyspach Seszele

Posted on 09/12/2017 1:12pm
Wyspy Seszele
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Wczasy należy jest dobrze przemyśleć, jeśli się pragnie się je spędzić naprawdę w bardzo niezwykłych warunkach a, także bez żadnego stresu. Przed planowaniem wakacji dobrze również posiadać świadomość czego właściwie się oczekuje. Czy ktoś chce spędzać urlop oparty w większym stopniu na zwiedzaniu bądź również zobaczyć na przykład wyspy Seszele oraz porządnie na nich wypocząć? Sprawa ta czasem nie bywa prosta, najlepiej więc rozeznać się w różnych propozycjach odpoczynku, żeby być świadomym na co gdzie da się aktualnie liczyć.
Read more >>

Wycieczki do USA - co powinno się ujrzeć na wschodnim wybrzeżu?

Posted on 05/12/2017 9:05pm
lot
Author: jgbarah
Source: http://www.flickr.com
Stany Zjednoczone Ameryki ze względu na liczne różnice kulturowe jak również klimatyczne tworzą łakomy kąsek na podróżniczej mapie nie jednego Europejczyka. Obszar tego kraju jest wybitnie rozległy, na mocy czego dokładne poznanie całości byłoby niezmiernie czasochłonne. Co należałoby zobaczyć we wschodniej cząstce kraju?
Read more >>

Gdzie nauczyć się jazdy konnej w Krakowie

Posted on 05/12/2017 3:55pm
stadniny koni małopolska
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com
Różne stadniny koni małopolska trudnią się hodowlą i przygotowaniem ich do tego, aby nadawały się do nauki jazdy konnej przez osoby w każdym wieku. Zaś dla osób, które mogą już jeździć konno przeznaczone będą silniejsze konie, które jednak będą wyszkolone w taki sposób, aby nie sprawiały problemów w okresie jazdy.
Read more >>

Kiedy warto pojechać w polskie góry?

Posted on 05/12/2017 3:44pm
Kawalerka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Góry to przede wszystkim imponujące widoki, krystalicznie czyste powietrze, cudowna przyroda jak też dzikie zwierzęta.


Te atrakcje zapewnione mamy o każdej porze roku. Ale kiedy najlepiej wyruszyć w góry tak by w pełni skorzystać z ich wdzięków zależy od osobistych priorytetów każdego łazika.
Read more >>

Co musimy zwiedzić w Wenezueli?

Posted on 05/12/2017 3:44pm
samoloty
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Turystów przyciągają tu nie wyłącznie uroki plażowania, ale również pejzaże, niespotykane w innych regionach świata. Andyjskie szczyty na zachodzie, piaszczyste plaże nad Zatoką Maracaibo, tętniąca życiem metropolia Caracas.
Read more >>

Kilka powodów dla których w czasie nadchodzących wakacji warto udać się w góry

Posted on 05/12/2017 3:44pm
atmosfera
Author: the BRT
Source: http://www.flickr.com
Z publikowanych na bieżąco omówień dowiadujemy się, że najczęściej wybieranym celem wakacyjnych wypraw pozostają polskie miejscowości. Chociaż dalekie kraje kuszą bajowymi pejzażami, piaszczystymi plażami, słoneczną aurą i możliwością zobaczenia bezcennych zabytków, to w końcu nad Bałtykiem lub na Warmii i Suwalszczyźnie nie brak podobnych atrakcji.
Read more >>

W jaki sposób przyszykować się do ekskursji rowerowej?

Posted on 05/12/2017 2:53pm
kwatery prywatne
Przygotowując się do eskapady rowerowej, krótszej czy dłuższej, powinno się wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Pewnym z nich jest rzecz jasna bicykl. Skontrolowanie stanu technicznego przed jakimkolwiek wyjazdem jest konieczne – przed wszystkim potrzebujemy bez ryzyka dojechać do celu (oraz oczywiście wrócić), pomoże nam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.
Read more >>

Pomysły na tanią wycieczkę do ciepłych krajów

Posted on 05/12/2017 2:53pm
Gorące wakacje
Source: iiimillenium.pl
Aktualnie Polacy podróżują w przeróżne miejsca na świecie – zainteresowaniem cieszą się szczególnie gorące tereny takie jak Egipt, Włochy czy Grecja. Ceny za wycieczkę znacznie spadają zwłaszcza po zakończeniu typowo wakacyjnych miesięcy lipiec – sierpień. Licząc od września można odszukać oferty naprawdę w ciekawych cenach, przy czym w licznych krajach wciąż w tym okresie utrzymują się wyczekiwane warunki pogodowe, gdzie np. temperatury przekraczają 30 stopni i więcej, a na dodatek we wrześniu czy w październiku hotele są mniej zatłoczone i regionalne ceny chociażby za pamiątki również są niższe.
Read more >>

Najciekawsze ścieżki rowerowe na terenie naszego kraju

Posted on 05/12/2017 2:53pm
pogoda
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że w naszym kraju powstaje naprawdę wiele tras rowerowych, które charakteryzują się malowniczym położeniem. Nie powinno to nikigo zaskoczyć, że cieszą się one popularnością wśród kolarzy, którzy chętnie decydują się na rowerowe wycieczki.
Read more >>

Republika Turcji - a więć, kilka słów o państweku położonym zwrócno w Europie i wewnątrz Azji

Posted on 05/12/2017 2:43pm
autobus w trasie
Author: Roland Tanglao
Source: http://www.flickr.com
Jak to istnieje możliwość prosto zauważyć patrząc na pisany dzisiaj temat, naszym głównym zadaniem dziś bywa opis państwa zwanego Turcją. To konkretne państewko jest ulokowane wewnątrz większej cząstce wewnątrz Azji na półwyspie zwanym "Azja Mniejsza", jednak jego reszta znajduje się wewnątrz naszej rodzinnej Europie, posiadając stolicę w Ankarze.
Read more >>